Trempská osada placaté kameny

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6719":
Honzis
Možný to je, domluvte se mezi sebou, až budete mít někde slezinu (počítám, že u Sama, dejte mi vědět) my máme s myslivci 25.12. v Kojetíně poslední leč, tak bych Vám navařil (potřebuji počet hlav kvůli guláši a kolik piva), ale do Brodu, už bych s Vámi nejel, ale vzal bych si to na Kojetín. H.
Kepi
A hergot včera jsem se dozvěděl,že 18.12.hrajem na zábavě v Lípě,nebylo by možné udělat ten pochod 25.12......smileysmiley
Honzis
Zdarec, je to na Vás, jen mi to dejte včas vědět, cca 14 dní dopředu, abych si vzal klíče od hájenky a podle počtu lidí, udělal guláš (chro, chro z toho černýho co má ty zahnutý šuby nahoru :-)
Kepi
No to by nebylo špatný my jsme teda chtěli letos jít do tý Lípy ale mluvil jsem z Honzou(hospodským)a on tam bude až od 17,00 a to je na prd.Tohle je docela zajímavé.........asi bych to teda změnil.smiley
Honzis
Ahoj kaňouři, dávám Vám návrh na zimní pochod na zříceninu hradu Ronovec mezi Břevnicí a D. Krupou, pokud tedy ještě nic nemáte. Bylo by to 18.12.(termín je možno upravit), kdy jedou ráno dva vlaky v 6.46 a v 10.17 jízda trvá cca 5-10 min. Z Břevnice po žluté směr Ronovec, cca 5km, po té Vás zvu na naši mysliveckou chatu, vzdálené od Ronovce cca 3km (po domluvě možno připravit grog, pivo, guláš) je to mezi silnicí z Břevnice na Kojetín, po pravé straně rybník, vlevo obora, chata a hájovna nad ní. Po posilnění, buď zpět na vlak odjezdy z Břevnice směr H.B. 13.48, 17.47, 19.14., nebo je možno se projít podle kolejí, okolo osady, přes Pabouskovu cihelnu a finiš opět u Sama.

Případné náměty, návrhy, připomínky, úpravy lepte sem do diskuze, stejně se ještě do té doby, uvidíme určitě u Sama.

Jinak výročák na S. Kalifu se vydařil, Mánes když nelil, tak klepal kosu, protože letní spacáky, při -5 st. nejsou moc kvalitní. Fota po přebrání dodám, ale Mánesovy posraný spoďáry sem fakt dávat nebudu smiley

mějte se Honzis
Ahoj kamarádi, 8.-10.10.2010 oheň Severní Kalifornie. Odjezd by byl z H.B. do Mrzkovic v sobotu 9.10.2010 v 10.01 s přestupem ve Světlé n.Sáz. v 10.23, Mrzkovice 10.38 a směr Malý mlýnek 4km. Sraz by byl, jako vždy v Pendolínu okolo 8.00.

Zdraví Mánes a Pospi (Hans)
Color
Ahoj máte to tu pěkné to jsem se pokochal. Máte-li zájem se podívat na několik set vandrů TO. Rosomák tak je to tady:

http://coloraaa.rajce.idnes.cz/ Máte výběr z 265 alb. Tak si každý něco vybere. Suchou stezku a modrou oblohu na Vašich

vandrech přeje: Color z TO. Rosomák.
Kepi
No hele akorát,že se jede 5.6.smiley
Ahoj kucí, máme nějaké info na červen na Želivku??? Jinak se Kepi omlouvám, že jsem 7.5. byl ve sklepě jen na chvíli, protože jsem duhý den sázel erteple smiley určitě na Vás přijdu s Mánesem příště. Jinak příští rok v dubnu, budu mít 30, tak bych chtěl udělat něco v Pohledských, jak Mánes.

Zatím, mějte se a zdraví Honzis
ahoj z Kutné Hory .Gredy

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.